MARKA NHE VISION

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się marką, podążającą za najnowszymi trendami rozwoju, której celem jest zaoferowanie  klientom produktów w dziedzinie zaawansowanych technologii.
NHE VISION to marka, która uzupełnia luki na krajowym rynku w zakresie dostępu do urządzeń o najlepszych parametrach technicznych w bardzo konkurencyjnych cenach. Naszym klientom zapewniamy wyjątkowo korzystną relację jakości do ceny. Swoją misję realizujemy w oparciu o wiedzę o potrzebach i oczekiwaniach klientów, efektywne zaplecze finansowe oraz dostęp do najwyższej jakości linii produkcyjnej.

90
Ukończonych instalacji

1300
Zadowolonych Klientów

2000
Sprzedanych kamer

60
Zabezpieczonych obiektów wielkopowierzchniowych

Najlepsza jakość w stosunku do ceny na Polskim rynku !

Marka NHE VISION słynie już z tego że nasze produkty to produkty  doskonale wykonane i dopracowane do perfekcji przez naszych specjalistów. Staramy się zapewnić Państwu sprzęt najlepszej jakości w jak najlepszych cenach.

Wielu specjalistów mówi że nasze kamery są o wiele lepsze niż produkty innych marek, w tym samym przedziale cenowym, co sprawia że jesteśmy dumni z tego co możemy zaoferować naszym Klientom.

Korzystne warunki

Wszystkim naszym klientom, małym i dużym zapewniamy możliwie najlepsze warunki handlowe. Napisz i nawiąż z nami współpracę, a zaproponujemy Ci najkorzystniejszą ofertę produktową.

Idealnie dobrany sprzęt

Klientów poszukujący nowoczesnych i idealnie dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań będziemy wspierać wiedzą naszego profesjonalnego zespołu w trakcie wyboru produktów oraz montażu.

Oferta z montażem

Zapewniamy montaż wszystkich naszych produktów w miejscu które zostanie wyznaczone przez klienta. Nawiąż z nami współpracę, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę specjalną uwzględniającą montaż.

Nowoczesny design

Nasze produkty są zaprojektowane tak aby zawsze pasowały do otoczenia w którym się znajdują. Czy to kamery IP czy kamery AHD, to i tak wszystkie z nich zachwycają wyglądem.

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie przy wyborze sprzętu, podczas montażu a nawet podczas eksploatacji. Zawsze dostarczamy klientowi zadowolenie!

Obiekty wielkopowierzchniowe

Zaopatrujemy obiekty wielkopowierzchniowe, sklepy, magazyny, siłownie, restauracje, hotele, stację paliw i wszystkie inne duże powierzchnie.

NHE VISION

Zaawansowane technologie to podstawa profesjonalnych instalacji. Funkcje rozpoznawania i korekcji obrazu pozwalają na archiwizację zaplanowanych, pozbawionych wad, odszumionych i dokładnych nagrań w każdym momencie. Nowoczesne produkty marki NHE zagwarantują nagrania najwyższej jakości, nawet w 4k

Kontakt:

Zadzwoń: 12 222 06 58

Napisz: biuro@nhe.com.pl

NHE sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 11/3u
31-216 Kraków
NIP: 9452197336